| Material | SUS304 Stainless-steel (Panel board ) |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, explosionproof |
| colour | silver |
| Weight | 700g per piece |
| Operating temperature | -40℃~+65℃ |
| Material | SUS304 Stainless-steel (Panel board ) |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, explosionproof |
| colour | silver |
| Weight | 350g per piece |
| Operating temperature | -40℃~+65℃ |
| مادة | الفولاذ المقاوم للصدأ SUS304 |
|---|---|
| ميزة | مقاوم للماء والغبار والانفجار |
| لون | الفضة والأسود |
| عمر المفتاح | أكثر من 2 مليون عملية. |
| وزن | 1150 جرام للقطعة الواحدة |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, violence resist & explosionproof |
| Keyboard Language | Defult keyboard language is US and support customized different languages |
| colour | silver |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations. |
| Material | PET(Panel board ) |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, explosionproof |
| colour | silver |
| Weight | 660g per piece |
| Operating temperature | -40℃~+65℃ |
| مادة | PET (لوحة اللوحة) |
|---|---|
| ميزة | مقاوم للماء والغبار والانفجار |
| لون | الفضة والأسود |
| وزن | 660 جرام للقطعة الواحدة |
| درجة حرارة التشغيل | -40 درجة مئوية + 65 درجة |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, violence resist & explosionproof |
| Keyboard Language | Defult keyboard language is US and support customized different languages |
| colour | silver and black |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations. |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, anti-vandalism |
| colour | as picture |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations. |
| Weight | 1550g per piece |
| Material | Silicon-rubber (Panel board ) |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, explosionproof |
| colour | as picture |
| Weight | 390g/without cable, 450g/with cable |
| Operating temperature | -40℃~+65℃ |
| مادة | الفولاذ المقاوم للصدأ SUS304 |
|---|---|
| ميزة | مقاوم للماء والغبار ومقاوم للعنف ومقاوم للانفجار |
| لغة لوحة المفاتيح | لغة لوحة المفاتيح الافتراضية هي الولايات المتحدة وتدعم لغات مختلفة مخصصة |
| لون | الفضة والأسود |
| عمر المفتاح | أكثر من 2 مليون عملية. |