| حالة المنتجات | مخزون |
|---|---|
| مادة المفاتيح | الفولاذ المقاوم للصدأ |
| تبديل الحياة | أكثر من 20 مليون عملية |
| تركيب لوحة | نعم |
| إثبات التخريب | IK07 |
| مادة | SUS304 الفولاذ المقاوم للصدأ (لوحة اللوحة) |
|---|---|
| ميزة | مقاوم للماء والغبار والانفجار |
| أبعاد | 18.4*10.4*2 سنتيمتر |
| لون | فضي |
| وزن | 350 جرام للقطعة الواحدة |
| لوحة جبل | نعم |
|---|---|
| مادة المفاتيح | الفولاذ المقاوم للصدأ |
| تَخطِيط | حسب الطلب |
| حالة المنتجات | مخزون |
| درجة حرارة التشغيل | -40 درجة إلى + 65 درجة |
| المواد | SUS304 الفولاذ المقاوم للصدأ (لوحة اللوحة) |
|---|---|
| السمة | مقاوم للماء والغبار والانفجار |
| اللون | الفضة |
| الوزن | 700 جرام للقطعة الواحدة |
| درجة حرارة العمل | -40 درجة مئوية + 65 درجة |
| material | SUS304 stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof violence resist and explosionproof |
| colour | silver |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations |
| Weight | 3060g |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, violence resist & explosionproof |
| Keyboard Language | Defult keyboard language is US and support customized different languages |
| colour | silver |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations. |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, explosionproof and violence resist |
| colour | Steel Colour, BLACK Colour can be customized |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations. |
| Weight | 1650g per piece |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, explosionproof and violence resist |
| colour | silver |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations. |
| Weight | 1650g per piece |
| material | SUS304 stainless-steel(SUS316 is for option ) |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof,violence resist and explosionproof |
| colour | silver |
| Keyswitch lifespan | more than 2 million of operations |
| Weight | 1450g per piece |
| مادة | الفولاذ المقاوم للصدأ SUS304 |
|---|---|
| ميزة | مقاوم للماء والغبار ومقاوم للعنف ومقاوم للانفجار |
| لون | فضي |
| عمر المفتاح | أكثر من 2 مليون عملية |
| وزن | 3500 جرام |